Služby

Rýchly prístup k dôveryhodným informáciám a kontaktom

Poradenstvo

V 21. storočí sa obchodovanie stalo jednoduchším, rýchlejším a efektívnejším vďaka technologickým výdobytkom, moderným komunikačným prostriedkom a globálnej infraštruktúre. Na druhej strane však neúmerne rastie konkurencia. Biznismeni sa snažia minimalizovať svoje náklady a hľadajú tú najvýhodnejšiu ponuku produktu na trhoch. Vďaka silnej báze našich kontaktov a skúsenosti vieme sprostredkovať, odporučiť a dohodnúť akúkoľvek partnerskú spoluprácu v zahraničí. Poradíme ako obchodovať s partnermi na trhoch, kde Vy nemáte osobnú skúsenosť. Ponúkneme právne rady, aby ste minimalizovali svoje riziká obchodu a boli právne krytý. Oboznámime Vás s podnikateľským prostredím a o možnostiach obchodovania na svetových trhoch ako je v súčasnej dobe Čína.

Jazyk

Znalosť anglického jazyka je dnes už samozrejmosťou pre ľudí, ktorí chcú robiť globálny biznis. Anglický jazyk však nie je dostatočný, pokiaľ sa jedná o vybavovanie obchodu v krajinách, kde angličtina nie je oficiálnym ani materinským jazykom. Naša spoločnosť ponúka profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami tlmočenia a vybavovania v oblasti obchodu, ekonomiky, poľnohospodárstva a diplomacie.

Čínsky a ruský jazyk sú nevyhnutnou súčasťou dnešného globálneho obchodovania. Pri vyjednávaní cien a najlepších možných obchodných podmienok je jednoznačnou zárukou úspechu komunikácia v miestnych jazykoch. Ponúkame tlmočnícke služby aj pre Vašu firmu.

Skúsenosti

Pre úspešné a dlhodobé fungovanie obchodu potrebujete dôveryhodného partnera. Ak máte vybraného dodávateľa, s ktorým ste ešte neuskutočnili obchod, odporúčame danú spoločnosť preveriť, najmä ak sa jedná o firmu v zahraničí. Často krát ku nám prichádzajú klienti, ktorí bez overenia dôveryhodnosti dodávateľskej spoločnosti ostali bez tovaru alebo sa vopred zaplatená služba nikdy nezrealizovala. Práve z tohto dôvodu vždy vyzývame našich klientov, aby si nami nechali urobiť preverenie zahraničnej firmy, s ktorou plánujú spoluprácu, aby sa predišlo zbytočným komplikáciám. Na základe našich dlhoročných skúseností vieme, aké kroky je vhodné podniknúť ešte pred uzavretím konkrétneho obchodu.

Prieskum trhu a marketing

Ak plánujete vývoz tradičnej alebo netradičnej komodity do 3.krajín, urobte si primárne prieskum trhu, a zistite si konkurenciu vo vašom odvetví. Na základe konkurenčných cien a kvality daného tovaru si viete určiť cenovú politiku a možnosti na trhu. Veľmi dôležitým faktorom je umiestnenie produktu na trhu. S hľadaním partnerov a sietí, kde je možné produkty umiestniť, Vám vieme byť k dispozícii, a taktiež pripravíme prieskum miestneho trhu.

Zároveň Vám dokážeme ponúknuť viaceré alternatívy pre zviditeľnenie Vášho produktu prostredníctvom miestnych médií (TV, prestížne magazíny, medzinárodné denníky, rádio vysielanie). Aj z dôvodu kultúrnych rozdielov, marketing v ázijských krajinách funguje inak než v Európe. Na základe našich dlhoročných skúseností zabezpečíme kompletný balík služieb podľa Vašich želaní.

Kontakty

Najhodnotnejším zdrojom v rámci globálneho obchodu sú predovšetkým kontakty. Ak viete, na koho sa s konkrétnou záležitosťou alebo problémom obrátiť, uľahčí to 50% Vašej energie, ktorú viete sústrediť inde. Taktiež viete na základe týchto kontaktov predísť rizikám tým, že sa vopred informujete. Budovať novú sieť firiem a obchodných partnerstiev vyžaduje čas a peniaze. Lefong s.r.o. má výhodu v tom, že disponuje širokou základňou kontaktov po svete, ktoré sú postavené na dôvere a dlhodobej spolupráci.  • +421 918 619 894
  • lefong (@) lefong.eu
  • PhDr. Lucia Škvareninová, M.S.S., DBA

    CEO & Founder

Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu